niedziela, 13 kwietnia 2014

Prezenty z podziękowaniami dla rodziców

Niestety regularność, czy systematyczność nie są moją mocną stroną, co doskonale widać na obydwu blogach. Myślę, że od dzisiaj kolejne posty będą pojawiać się jedynie raz w tygodniu, w niedzielę. 


Dzisiaj wspólnie zastanówmy się nad prezentami - podziękowaniami dla rodziców i teściowych. Zwykłe  kwiaty są naprawdę piękne, ale rodzicom chciałabym wręczyć coś bardziej trwałego. prezenty te u nas wręcza się podczas wesela - totalnie oklepane jest robienie tego przy akompaniamencie piosenki "Cudownych rodziców mam" - mówię temu stanowcze NIE. Na www.pinterest.com znalazłam kilka pomysłów, a co Wy o nich myślicie?


1. Grawerowane pamiątki - mogą to być szklanki, długopisy, złote puchary podobne do tych uzyskiwanych w zawodach sportowych, czy sztućce, jak te: 

2. Piękne wyszywane chusteczki, z napisanymi życzeniami, czy podziękowaniami. Najlepiej zrobione własnoręcznie, ale oczywiście można je zamówić przez Internet:


3. Biżuteria - bransoletka dla mam i na przykład zegarki dla tatusiów. To piękne prezenty, ale można je podarować na każdą inną okazję. Aby je spersonalizować, można oryginalnie ozdobić pudełko ;)


4. Zdjęcia w pięknych ramkach wraz z podziękowaniami. W takim podarunku najładniej wyglądają zdjęcia ze ślubu, a więc tu pojawia się pierwszy problem - zdjęcia mamy dopiero po weselu, więc tego prezentu nie podarujemy podczas uroczystości. 5. Alkohol, najlepiej dobre wino, czy whiskey, zależy, co preferują rodzice. Na butelki można zamówić etykiety z tekstem podziękowań.A jakie Wy macie pomysły? Który z powyższych najbardziej się Wam spodobał?

1 komentarz:

  1. Jak już wspomniałam w dzisiejszym poście, będzie na pewno piosenka, na pewno nie ta o której wyżej mowa, miało być w kościele, będzie na sali, oczywiście jakiś prezent do tego, tylko zastanawiam się co;)

    OdpowiedzUsuń