środa, 26 marca 2014

Odchudzanie przedślubne

     Każda Panna Młoda chce w tym wyjątkowym dniu wyglądać olśniewająco, zniewalająco, po prostu przepięknie. Ślub i wesele, a raczej założenie białej sukni jest zatem często powodem odchudzania, katorżniczych ćwiczeń, czy okropnej diety. Staramy się dla gości, dla Pana Młodego, ale przede wszystkim dla siebie. 
      Jeśli w gronie czytelników tego bloga są osoby, które również zaczęły, bądź planują swoje przedślubne odchudzanie, to teraz coś dla nich. Kilka inspiracji dodających motywacji, znalezionych przeze mnie na www.pinterest.com. Widzę, że w wersji anglojęzycznej jest wiele ciekawych pomysłów, filmików z ćwiczeniami fitness itp., przeznaczonymi specjalnie dla przyszłych Panien Młodych, np.:  TOP 10 ćwiczeń dla Panny Młodej
     Co najbardziej chciałybyśmy zmienić przed ślubem? Wydaje mi się, że najwięcej osób odpowiedziałoby ramiona i brzuch - te dwie części naszego ciała sprawiają, że sukienka leż i prezentuje się dobrze lub fatalnie. 
     Jakie macie sposoby na dążenie do idealnej figury przed ślubem? 

  
      Widziałyście gdzieś takie koszulki, ale z napisami po polsku? Jeśli tak, podrzućcie link!

     Polecam Wam, jak fanpejdż tego bloga: Pomysły ślubne Lovedding, oraz dzisiaj dodatkowo stronę Taka szczupła będę - mnóstwo motywacji w jednym miejscu!

2 komentarze:

  1. Ja nie planuje się odchudzać (wagę mam w porządku), a jedynie zadbać o kondycję i mięśnie na brzuchu :)
    Kolekcjonuję koszulki z napisami. Dla takich mogłabym nawet biegać ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Skalpel Ewy chodakowskiej <3 ponad 30 cm mniej

    OdpowiedzUsuń