niedziela, 17 listopada 2013

Targi ślubne part I

   Dzisiaj, właśnie dzisiaj zakończyły się Targi Ślubne w Krakowie, na które wybrałyśmy się z dziewczynami.   Było to przedsięwzięcie, na którym zaprezentowały się firmy, związane z organizacją ślubu i wesela:  kamerzyści, fotografowie, 
cukiernie, kapele, wodzireje, didżeje, właściciele sal bankietowych, salony ślubne, jubilerzy, kosmetyczki i całe salony piękności, biura podróży etc. My (na szczęście) miałyśmy darmowe wejściówki, bo powiem Wam, że wstęp 15 zł moim zdaniem był zbyt wysoki.  Dużym plusem była możliwość degustacji, czy to ciast, czy drinków. Można było też wykonać próbny makijaż oraz fryzurę. 
  Takie wydarzenie jest świetne dla osób, które już konkretnie planują wesele, ponieważ w jednym miejscu, mogą znaleźć większość potrzebnych firm i porównać ceny (my na przykład znalazłyśmy video+foto za 2900 złotych, co było ewenementem przy cenach 4 tyś. i wyżej, ale niestety jakość zdjęć nieco gorsza). Super, że coś takiego jest organizowane, można poznać najnowsze trendy w modzie ślubnej, w kolorystyce, zapoznać się z wieloma ofertami. 
   Ogólnie wróciłyśmy do domu z reklamówkami wypełnionymi ulotkami i katalogami, z wygranym voucherem na 500 złotych w jednym z salonów ślubnych w Krakowie, a także małym upominkiem od jednego z miejsc, 
gdzie można zorganizować wesele - perełkową bransoletką. 
   Teraz oglądam te ulotki i gazetki, jeśli znajdę coś godnego uwagi, to na pewno tu napiszę, a tymczasem życzę Wam miłego tygodnia!1 komentarz:

  1. Targi ślubne to fajna sprawa! Sama chciałabym się na coś takiego wybrać *__*

    OdpowiedzUsuń