niedziela, 21 lipca 2013

11 rzeczy, które musisz zrobić rano, w dzień ślubu


1. Zjedz pyszne, zdrowe i wartościowe śniadanie, które da Ci dużo energii na cały dzień
2. Dwa razy sprawdź swoją ślubną torebkę. Buty na zmianę, akcesoria, szminka... Masz wszystko? Torebka, to rzecz o której trzeba pamiętać, a jednocześnie często się o niej zapomina.
3. Napisz listę rzeczy do zrobienia swojemu narzeczonemu. "Weź spinki do mankietów, sprawdź, czy świecą Ci się buty, daj drużbie obrączki..." Taka lista bardzo mu pomoże4. Naładuj telefon! To odnosi się zarówno do Ciebie, jak i do narzeczonego. Miej go w torbie z najpotrzebniejszymi rzeczami. Ktoś może chcieć się z Tobą skontaktować, rodzina, która nie zdąży na ślub, albo ktoś, kto pomagał przy organizacji wesela...
5. Przeczytaj list, który dostałaś od pana młodego (wcześniej napiszcie te listy do siebie nawzajem). To sprawi, że sobie przypomnisz, co jest najważniejsze w tym dniu. Jeśli łatwo się wzruszasz, przeczytaj list przed zrobieniem makijażu.
6. Wypij szampana ze swoimi druhnami. Jeden mały kieliszek nie zaszkodzi, rozluźnisz się i to będzie okazja na przypomnienie druhnom, że potrzebujesz wsparcia z ich strony.
7. Sprawdź pogodę. Musisz być gotowa na ewentualne zmiany w pogodzie.


8. Podziękuj swoim rodzicom. Nie pozwól by mieli dużo pracy w dniu Twojego ślubu, niech będą zrelaksowani i cieszą się tym dniem wraz z Tobą. Znajdź chwilę, by powiedzieć "dziękuję".
9. Daj 5 - minutowy wywiad kamerzyście. On  tego się może nie spodziewał, ale poproś, zeby Cię uchwycił, zanim będziesz na maksa zestresowana (zadbaj o to, by pan młody też miał swoje 5 minut sławy).
10. Weź gumę odświeżającą oddech. 
11. Oddychaj. Po prostu oddychaj. To pomoże Ci opanować nerwy.

Jesteś gotowa!

1 komentarz:

  1. Najlepsze jest to z kamerzystą. To bardzo ciekawy pomysł ^___^

    OdpowiedzUsuń